Ovaj mjesec: 1997

Terenska nastava- rasadnik Zdenački Gaj
Autor: Tanja Kolar Janković, 18. 3. 2018.

Učenici 2. razreda šumarskog tehničara sa svojim su nastavnicima 14. ožujka posjetili rasadnik Zdenački Gaj u Šumariji Grubišno Polje. Posjet je planiran Godišnjim planom i programom rada Tehničke škole, a ovo je bila prilika da se učenici upoznaju sa studentima i nastavnicima Šumarskog fakulteta u Zagrebu. Naime, naši su učenici slušali dio predavanja sa studentima, a dio sa svojim nastavnicima. Na terenskoj nastavi mogli su vidjeti rasadanik, njegove dijelove, biljke, sjemenske sastojine i sve ono što šumarstvo čini jednom od najljepšim struka. Na kraju posjeta učenici su nastavili druženje uz zakusku. Svim djelatnicima Šumarije zahvaljujemo na gostoprimstvu. (D.D.)