Obilježen Dan škole
Autor: Tanja Kolar Janković, 5. 6. 2018.

U ponedjeljak, 28. svibnja obilježili smo Dan naše škole.  Već tradicionalno, nastavnici i učenici pripremili su prigodni program koje je obilovao glazbom, pjesmom i recitacijama. Voditeljice programa na humorističan su način dočarale čitavu školsku godinu koja polako primiče kraju, dok su naši glazbenici i pjevači dali sve od sebe kako bi zabavili svoje kolege i nastavnike. I naši ovogodišnji sudionici županijskog LiDraNa obogatili su program pokazavši zavidne govorne vještine. Ravnatelj Ivan Kućan, prof. obratio se učenicima i nastavnicima i svima čestitao na postignutim  rezultatima.  Također, ravnatelj je prigodno zahvalio i jubilarcima.

Nakon programa, uslijedio je sportski dio. Učenici i nastavnici odmjerili su snage u potezanju konopa, skakanju u vreći, košarci, šahu i beli. Unatoč pomalo sparnom i teškom vremenu, sportskog duha nije nedostajalo. Ipak, najveće iznenađenje za učenike bio je paprikaš koji su nastavnici polako, ali sigurno kuhali čitavo prijepodne.  U veseloj i pozitivnoj atmosferi, uz fini paprikaš, proveli smo dan za pamćenje. (G. T.)