Ovaj mjesec: 1993

Obavijest učenicima
Autor: Tanja Kolar Janković, 21. 6. 2018.

Obrana završnoga rada u svim obrazovnim programima Tehničke škole održat će se od 29. lipnja 2018. do 3. srpnja 2018. prema rasporedu koji će biti objavljen 26. lipnja 2018.

Svečana podjela završnih svjedodžbi održat će se 9. srpnja 2018. u 9.00 sati te radi pripreme same svečane podjele molimo maturante da toga dana dođu u 8.30 sati.

Dopunska nastava za učenike od 1. - 3. razreda, koji su ocijenjeni ocjenom nedovoljan iz najviše dva predmeta, održavat će se od 26. lipnja do 6. srpnja 2018. prema rasporedu koji će biti objavljen  21.6.2018. u oglasnom ormariću i web stranici škole.

Svim učenicima od 1.-3. razreda i 4. razredu medicinska sestra-tehničar opće njege, koji su s uspjehom završili razred nakon nastavne godine i onima koji će pohađati dopunsku nastavu tijekom koje su ispravili nedovoljne ocjene, razredne će svjedodžbe biti uručene 13. srpnja 2018. u 8.00 sati.

Za učenike, koji tijekom dopunske nastave ne uspiju ispraviti nedovoljne ocjene, jesenski popravni rok održat će se 20.-24. kolovoza 2018.,  prema rasporedu koji će također biti u oglasnom ormariću i na web stranici škole.

Svi učenici, koji se upućuju na popravni ispit, dužni su ga prijaviti u tajništvu škole.

Učenici, koji se upućuju na ljetnu stručnu praksu, iz programa šumarstva, elektrotehnike i medicine, obvezni su je realizirati prema rasporedu i uputama koje su dobili od svojih profesora stručnih predmeta.

Nadalje, svi su učenici dužni vratiti posuđene knjige u školsku knjižnicu.

Nastava u šk. g. 2018./2019. započinje 3. rujna 2018.

ravnatelj:

Ivan Kućan, prof.