Terenska nastava iz Uzgajanja šuma
Autor: Tanja Kolar, 5. 3. 2021.

U srijedu, 3. ožujka, učenici 2. Š i profesorica Rozalija Davidović počeli su sa sijanjem sjemena šumskih voćkarica. Uz to, učenici su sudjelovali i u pokaznom cijepljenju jabuka. Za podlogu su koristili podloge iz našega rasadnika, a plemke starih sorti donijeli su sami. Hvala našem gostu profesoru Tihomiru Vraniću koji je učenicima pojasnio i demonstrirao sam proces cijepljenja i tako ih podučio ovoj plemenitoj vještini koja čuva razne sorte voćaka od zaborava.