Obilježen Svjetski dan osoba s Downovim sindromom
Autor: Tanja Kolar, 23. 3. 2021.

Učenici 4. i 5. M razreda u pratnji svojih nastavnica D. Mžik, M. Pržić - Fofonjke, I. Meter, K. Horvat, V. Polić, H. Novosel i I. Marek - Đurđević tradicionalno su obilježili Svjetski dan osoba s Downovim sindromom. Odjenuli su šarene čarapice i ponosno se fotografirali kako bi iskazali podršku svim osobama s kromosomom viška. Cilj obilježavanja ovoga dana je podizanje svijesti, razumijevanja, podrške i priznavanje dostojanstva i prava osoba s Downovim sindromom.