Vedran Grgesina županijski prvak u znanju iz engleskog jezika
Autor: Tanja Kolar, 26. 3. 2021.

U srijedu, 24. ožujka 2021., u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina održano je Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika.  U kategoriji drugih razreda (2B) sudjelovala su četvorica naših učenika: Dino Špondreht (2. E), Valentino Ferić (2. MHT), Dominik Dejak (2. MHT) i Dorian Lovreković (2. MHT). Najuspješniji među njima bio je Dino Špondreht koji je osvojio odlično drugo mjesto, dok je V. Ferić bio čevrti, D. Dejak, peti, a D. Lovreković šesti u ukupnom poretku.

Pravo iznenađenje priuštio nam je Vedran Grgesina (4. RTS) koji je u kategoriji četvrtih razreda (4B) osvojio prvo mjesto te će biti predložen za Državno natjecanje. Čestitamo svim učenicima, a posebno našem Vedranu koji još od prvog razreda pokazuje veliki interes za engleski jezik.