Ovaj mjesec: 1950

Ponos škole - volonteri
Autor: Tanja Kolar Janković, 13. 9. 2021.

Učenici Tehničke škole Virovitica uvijek rado sudjeluju i pomažu u organizaciji raznih događanja u gradu pa su tako u subotu, 11. rujna, volontirali na Panonsko-bilogorskom rekreativnom MTB biciklističkom maratonu u organizaciji virovitičkog kluba za ekspedicionizam i sport – KEKS. Na maratonu, voženom u tri utrke na 17, 32 i 58 km, sudjelovalo je preko stotinu biciklista iz Hrvatske i susjedne Slovenije. Za izuzetno odgovorno i savjesno obavljanje svojih zadataka organizatori su pohvalili učenike naše škole.

Pohvaljeni su: Roko Ključec, Karlo Marić, Karlo Modrić, Lovro Dengoricija (svi 4. tehničar za mehatroniku) Branimir Denić (3. tehničar za mehatroniku), Mihael Mežnarić (3. elektrotehničar), Lorena Lukšec, Klara Medved (obje 4. medicinska sestra/tehničar opće njege). (ms)yesheart