Ovaj mjesec: 2000

Učenici Tehničke škole sudjelovali na tradicionalnoj virovitičkoj utrci ''Virovitica 1234 - doživjeti stotu''
Autor: Tanja Kolar Janković, 8. 6. 2022.

U nedjelju, 5. lipnja 2022., u našem se gradu održala 16. ulična utrka “Virovitica 1234 - doživjeti stotu”.  Veliki broj učenika Tehničke škole sudjelovao je u organizaciji utrke i u samom natjecanju, a nije nedostajalo ni izvrsnih rezultata.

Iz naše su  škole u kategoriji učenica prvih i drugih razreda sudjelovale: Ana Kržetić, Lorena Jambrušić, Karla Lončarić, Valentina Osterman, Valentina Kolić, Valentina Galović, Kristina Petričević, Nika Ban, Marija Glavati, Ella Mioljević, Teodora Tašić i Katarina Poljak.

U kategoriji učenika prvih i drugih razreda nastupili su: Rene Velić, Leon Ladović, Luka Šantić, Marijan Pavić, Stjepan Haumuller, Ivan Harastil, Hrvoje Golik, Stjepan Njegač, Darko Pavić, David Teskera. Učenik Darko Pavić je u svojoj kategoriji utrku završio na 4. mjestu.

U kategoriji učenica trećih i četvrtih razreda naša je učenica Manda Kravaršćan dotrčala do 4. mjesta.

U kategoriji učenika trećih i četvrtih razreda natjecali su se: Alen Kolendarić, Filip Lukačević, Tomislav Turnaj i David Ivančević. Filip Lukačević je utrku završio na drugom, Tomislav Turnaj na trećem, a David Ivančević na četvrtom mjestu.

Uz sve njih moramo spomenuti i naše učenike Korinu Velić, Jelenu Pratljačić i Renea Velića koji su sudjelovali u organizaciji same utrke.

Nastavnici TZK-a: Mirna i Matej Smiljanec