Ovaj mjesec: 1977

Obavijest-upisi
Autor: Tanja Kolar Janković, 10. 7. 2022.

Kandidati, koji su stekli pravo upisa objavom konačnih ljestvica 9. srpnja uz upisnicu (provjeriti na svom sučelju na kartici Moji rezultati/Detaljno) obvezno dostavljaju i dodatnu dokumentaciju koja je uvjet za upis u srednju školu.
Potpisane upisnice (upisnice potpisuje učenik i roditelj) moraju imati ispunjene i sve podatke koji se na njoj nalaze te ih učenici imaju mogućnost sami učitati u sustav ili dostaviti srednjoj školi da ih učita umjesto njih.

Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te kandidati dokaze o istima ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

Dodatna dokumentacija obuhvaća:

- liječničku svjedodžbu medicine rada, koju učenik dostavlja pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada najkasnije do 30. rujna 2022.

- dokumente kojima se ostvaruju dodatni bodovi za upis (osim rezultata natjecanja iz znanja i sporta koji su vec uneseni u sustav).

Upisi u 1. razred u Tehničkoj školi Virovitica su od 11. do 13. srpnja 2022., 8:00-12:00 sati u školskoj knjižnici.

Kandidati koji u srednju školu ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju, gube pravo na upis i upućuju se na jesenski upisni rok.