Ovaj mjesec: 1969

Održana školska razina natjecanja „Čitanjem do zvijezda“ u Tehničkoj školi Virovitica
Autor: Tanja Kolar Janković, 11. 12. 2014.

Tehnička škola Virovitica ove godine po prvi put se pridružuje projektu „Čitanjem do zvijezda“. U srijedu 10. prosinca održana je školska razina natjecanja u kojoj su sudjelovale učenice 1. i 2. razreda obrazovnog programa medicinska sestra opće njege. Najbolje rezultate u kvizu znanja postigle su Valerija Mačinković i Amalija Bukvić, učenice 1. razreda, te Ivana Bošnjak, Lea Cvrlja i Monika Perović, učenice 2. razreda. Učenice će se dalje natjecati na županijskoj razini natjecanja.

Osim u kvizu znanja natjecali smo se i s multimedijskim uratkom na temu romana Lovac u žitu, a autorica videa je Veronika Ivandić, učenica 2. razreda.

Članovi povjerenstva školske razine natjecanja bile su knjižničarke Tanja Kolar Janković i Diana Musić te profesorica Ivana Vlaisavljević.