Ovaj mjesec: 1939

Best in English- rezultati natjecanja
Autor: Tanja Kolar Janković, 26. 2. 2016.

Od ukupno 10 985 učenika i 479 škola iz 19 europskih zemalja naša je škola osvojila 227. mjesto.  Mogli bismo reći odličan rezultat budući da su smo se natjecali uglavnom s gimnazijama diljem Europe. Bez domaćina natjecanja, Češke i Slovačke, naša je škola osvojila 58. mjesto od 99 škola prijavljenih izvan zemalja domaćina. Učenici koji su sudjelovali na ovome online natjecanju su: Karlo Koren (1.E), Lovro Brlas (2.E), Michael Zorić (2.E), Luka Sabolić (3.E), Mario Kovačević (3.E), Vedran Petrović (4.E), Adrian Smiljanić (4.E), Edi Dan (2. SRT), Tadej Jandrić (3.SRT), Domagoj Golubić (3.E), Luka Korenički (4. RTS), Josip Čoklo (4. RTS), Valentino Škvarić (4. RTS), Domagoj Matanić (4.RTS), Nikola Barčanac (4.RTS), Dario Kokorić (4Š), Hrvoje Štrković (4.Š),  Leonardo Živković (4.D), Mario Cindrić (4.D), Anamaria Mikolčić (4. 1M) i Daniel Ramić (4. 1M).

Najbolji pojedinačni rezultat među našim učenicima postigao je Dario Kokorić sa 102,5 od mogućih 126 bodova.