Prezentacija Tehničke škole Virovitica

U svrhu promidžbe programa Tehničke škole i pomoći učenicima 8. razreda na području Virovitičko-podravske županije pri odluci o odabiru srednje škole, odnosno  budućega zanimanja, i ove godine svaki od programa prezentiraju sami učenici. S obzirom na dobro prošlogodišnje iskustvo, i ove smo godine odlučili u promidžbu svakoga od programa uključiti učenike  trećih razreda naše škole. Prema preporuci školskih stručnih vijeća, a i željama samih učenika,  našu će školu ove godine prezentirati učenici Kristijan Suton i Tomislav Lukačević iz usmjerenja strojarski računalni tehničar, iz elektrotehničkog usmjerenja Mario Kovačević , Emanuel Mojzeš i Ivan Sajfer, zatim Domagoj Kralj i Josip Lukačić iz šumarskog programa te Mihael Pravda i Mario Lebinac iz drvodjeljskog programa. Program medicinska sestra-tehničar opće njege predstavljat će učenice 4. razreda Jovana Tihomirović i Anamaria Mikolčić.

Do sada su već održane dvije prezentacije, jedna  1. travnja u Osnovnoj školi Ivane Brlić Mažuranić na kojoj su se programi predstavili  svojim uradcima  na štandu  te u polsatnoj prezentaciji  na kojoj je uvodno našu školu predstavila stručna suradnica psihologinja Melita Majurec  te naši ovogodišnji maturanti – Alen Krluk – strojarski računalni tehničar; Enio Biondić-elektrotehničar; Ranko Savanović-šumarski tehničar; Ivan Matić- drvodjeljski tehničar dizajner; Kristina Paurić-medicinska sestra-tehničar opće njege.

Druga je prezentacija održana 12. travnja  u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju kada su našu školu odlično predstavili učenici Kristijan Suton, Ivan Sajfer, Josip Lukačić, Mario Lebinac i Ivana Nežić, što se može vidjeti i na fotografijama s prezentacije.