Mladi u prometu

I ove su godine policijski službenik  Policijske uprave virovitičko podravske, Postaje prometne policije Virovitica gospodin Dario Gazibara i gospodin Robert Valenteković iz Hrvatskog autokluba Virovitica proveli preventivno - edukativna predavanja za učenike naše škole  na temu sudjelovanja u prometu mladih osoba, posebno budućih vozača.

Predavanje je održano u utorak, 14. ožujka 2017.  za sve učenike trećih razreda kojom prilikom je kroz preventivno – edukativne spotove učenicima ukazano na opasnosti upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola i povećanom brzinom kretanja vozila, korištenjem mobitela i nekorištenjem sigurnosnog pojasa i zaštitne kacige. Predavanja su bila posebno usmjerena na problematiku mladih i specifičnosti njihovog sudjelovanja u prometu i stradavanja u prometnim nesrećama.