Rezultati školskog Natjecanja iz hrvatskog jezika
Autor: Tanja Kolar, 12. 2. 2020.

U utorak, 11. veljače 2020. u 13 sati održano je XXV. školsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika.

Ove je  godine na natjecanju sudjelovalo 12 učenika u tri kategorije. Najuspješniji su bili:

1. razred

1. Ivana Dorinka, 1. M

2. Lorena Nihelčić, 1.M

3. Izak Risović, 1. D

2. razred

1. Lidija Brođanac, 2. M

2. Karlo Kukavica, 2. MT

3. Katarina Pavlović, 2M

4. razed

1. Karlo Jakupec, 4. E

Čestitke svim natjecateljima, a nadamo se da će najuspješniji biti pozvani na Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika koje će se održati u ožujku, u Osnovnoj školi Josipa Kozarca u Slatini.

Ivana Vlaisavljević, prof.