Dan učitelja u Dravskoj priči
Autor: Tanja Kolar, 11. 10. 2021.

U petak, 8. listopada djelatnici Tehničke škole Virovitica posjetili su Posjetiteljski centar Dravska priča u Noskovcima. Razgledali su multimedijalni postav i bio-istraživačku stanicu, tematski uređene prostorije bivšeg ljetnikovca grofa Draškovića i zaštićeni perivoj u kojemu se nalaze poučna staza, šetnica s vidikovcem i oporavilište za rode. Unatoč kiši i nepovoljnim vremenskim uvjetima, dvadesetak djelatnika škole  s oduševljenjem je slušalo stručne vodiče koji su entuzijastično govorili o sadašnjim, ali i budućim projektima Dravske priče. Nastavnici su imali doista puno pitanja, a vodiči su na svako od njih spremno odgovorili. Nakon opuštajućeg obilaska i okrijepe u Noskovcima, uslijedio je ručak u Slatini i zajedničko druženje koje je trajalo do kasno popodne. Skromno, informativno i poučno, ali što je najvažnije ZAJEDNO – tako je obilježen još jedan Dan učitelja.