Predstavljanje naše škole u OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica
Autor: Tanja Kolar Janković, 27. 4. 2024.

Započele su aktivnosti predstavljanja naše škole osmašicama i osmašima u našoj županiji kako bismo im pomogli u izboru srednje škole. Prvo predstavljanje programa koje osmaši mogu upisati u Tehničkoj školi održali su  ponedjeljak, 24. travnja 2024., u Osnovnoj školi Ivane Brlić- Mažuranić Virovitica naši nastavnici Valentina Polić, prof., o programu zdravstva, Domagoj Lisjak, prof., o programu elektrotehnike i mehatronike,  Luka Mlinarić, prof., o programu šumarstva i Saša Drajić, prof., o programu za zanimanje drvodjeljski tehničar dizajner. Uvodno je psihologinja Melita Majurec upoznala osmaše s općenitim informacijama o našoj školi, a zatim svaki od nastavnika o specifičnostima i mogućnostima nakon završetka obrazovanja. U videu koji se prikazivao tijekom prezentacije, a koji su izradili naši, sada već bivši učenici Simon Brešćanski i Deny Čvek, kojima i ovom prilikom zahvaljujemo, osmaši su mogli vidjeti kako izgleda unutarnji prostor, okoliš i oprema kojom škola raspolaže. Učenici su u velikom broju došli na našu prezentaciju i time iskazali interes za nastavkom obrazovanja u Tehničkoj školi, što nas doista raduje.

Melita Majurec, prof.