Kurikulum zdravstvenog odgoja na satu razrednika

AZOO objavila je radne materijale i radionice pripremljene za provođenje Kurikuluma zdravstvenog odgoja na satu razrednika. Materijali i radionice podijeljeni su u četiri kategorije prema modulima Živjeti zdravo, Prevencija ovisnosti, Prevencija nasilničkog ponašanja i  Spolna/rodna ravnopravnost i odgovorno spolno ponašanje. Sadržaje i teme zdravstvenog odgoja razrednici  će realizirati kada procijene da to mogu izvesti, sami ili u suradnji sa stručnim suradnicima škole i liječnicima školske medicine. Kurikulumom nije zadano kada će sadržaji tijekom školske godine biti izvođeni.

Radne materijale možete preuzeti ovdje!