Zahtjev za odobrenje izostanka učenika i ispričnica
Obavijesti za roditelje

U prilogu preuzmite dopis Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske

i brošuru za roditelje

„Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“.

U brošuri ćete pronaći osnovne informacije o tome što su nove psihoaktivne tvari (nove droge), u kakvim se oblicima pojavljuju, gdje se mogu nabaviti, koji su učinci i štetne zdravstvene posljedice konzumacije novih droga te kako prepoznati trovanje novim psihoaktivnim tvarima. Takoder, u brošuri su navedeni savjeti za roditelje kako na vrijeme uočiti i spriječiti problem vezan uz konzumaciju novih psihoaktivnih tvari, odnosno kako razgovarati s djetetom o novim drogama i štetnim posljedicama njihove konzumacije.

Linkovi za roditelje

Ovdje možete pratiti poveznice do postojećih web stranica koje se bave djecom, odgojem, obrazovanjem, roditeljstvom i drugim važnim temama.

Obiteljski centar Virovitičko- podravske županije

Pomozite djetetu da lakše uči

STOP drogi: Kako reći NE!

BISTRIĆ- Centar za poticanje darovitosti djeteta

CARNetov Portal za roditelje- korisne informacije podijeljene su u 3

kategorije: riječ stručnjaka-savjeti, odgoj i zanimljivosti

Sigurnost djece na Internetu