Obilježen Dan ružičastih majica
Autor: Tanja Kolar, 26. 2. 2021.

U srijedu, 24. veljače 2021. obilježili smo Dan ružičastih majica. Učenici i djelatnici odjenuli su ružičaste majice, kapute,  maskice (a neki i čarape) kao znak potpore borbi protiv vršnjačkog nasilja.  Učenici 2. M na satu engleskoga jezika izradili su prigodne plakate s kojima su se učenici i nastavnici fotografirali i na taj način rekli stop vršnjačkom nasilju. Još jednom podsjećamo sve učenike da  nasilje nije rješenje, a biti drukčiji nije razlog za maltretiranje. O problemima treba razgovarati, a ne ih sakrivati pod tepih.  U fotogaleriji pogledajte i pročitajte kratke, ali važne poruke učenika naše škole.