Obilježen Dan škole
Autor: Tanja Kolar Janković, 22. 5. 2019.

U ponedjeljak, 20. svibnja 2019., učenici i nastavnici Tehničke škole Virovitica prigodno su obilježili Dan škole. Program je otvorio školski zbor kojeg su glazbeno popratili prof. Luka Mlinarić te učenici Manuel Kolak i Leon Ivančić.  Ravnatelj škole, Ivan Kućan, prof, obratio se prisutnima te čestitao svima na još jednoj uspješnoj nastavnoj godini, a posebno se obratio i ovogodišnjim jubilarcima kojima su dodijeljene i diplome. Stručna suradnica psihologinja Melita Majurec čestitala je svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na županijskim, državnim i ostalim natjecanjima izrazivši zadovoljstvo i ponos jer je ove godine velik broj učenika sudjelovao na natjecanjima i pritom postigao izvrsne rezultate. Program je bio obogaćen i prezentacijom ekološke skupine čija je tematike ove godine bila upotreba gaveza kao saveznika u borbi protiv raznih bolesti. Profesorica Jasmina Kolundžić Tutić  s učenicima je pravila kreme i tinkture od gaveza koje su darovali nastavnicima. Dramska skupina izvela je zanimljiv skeč čija je autorica profesorica hrvatskoga jezika Marinka Troha, a govori o reklamama s kojima smo svakodnevno bombardirani. Na kraju, sve je još jednom pozdravio zbor, a voditeljica Androniky Mandić svima je zaželjela sretan i uspješan završetak još jedne školske godine.