Ovaj mjesec: 1985
Obilježavanje Dana planeta Zemlje – projekt Rezolucija Zemlja
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 4. 2024.

Učenici i nastavnici Tehničke škole Virovitica i ove su se godine uključili u projekt Rezolucija Zemlja povodom obilježavanja Dana planeta Zemlje. U petak, 12. travnja 2024., zajedno su sa članovima Planinarskog društva Papuk i djelatnicima Hrvatskih šuma, koji su i organizirali ovu akciju, uklonili oko 2 tone različitog otpada i to na području Šumarije Virovitica. Ovakvim akcijama pokazujemo da učenici šumarskog smjera Tehničke škole Virovitica od početka svog školovanja aktivno brinu o plućima našega planeta. Na kraju je akcije svaki od sudionika na poklon dobio prigodnu majicu.

Ravnatelj Dino Davidović, dipl. ing.