Ovaj mjesec: 2006
Međužupanijsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa – naši medicinari osvojili 3. mjesto
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 4. 2024.

U subotu, 13. travnja 2024., u Orahovici je održano 13. međužupanijsko natjecanje mladih i podmlatka Hrvatskog Crvenog križa. U kategoriji mladih (srednje škole) treće je mjesto osvojila ekipa Tehničke škole Virovitica koju su činili učenici 4. M razreda: Klara Kovačić, Valentina Kolić, Karla Lončarić, Valentina Osterman, Erik Tržić i Kristina Petričević. Naši  su učenici  pokazali svoja znanja i vještine u pomaganju ozlijeđenima i spašavanju života. Puno rada i truda rezultiralo je osvajanjem brončanog pehara. Čestitke učenicima i mentorici Sanji Ježabek! (gt)