Obavijest

U Virovitici se od 24. do 26. siječnja 2014. godine održava 19. Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede VIROEXPO 2014., u prostoru bivšega poduzeća Virovitičanka.

Predviđeno je da učenici Tehničke škole sajam posjete u subotu, 25. siječnja 2014. u 10.30 sati, nakon održanoga prvoga i po bloka nastave s nastavnicima koji bi taj, drugi blok, trebali održati nastavu u tim razredima.

Ulazak učenika na sajam moguć je jedino u pratnji profesora  kao i sam obilazak sajma. Molimo učenike i nastavnike da se toga pridržavaju. Također je moguće da i učenici koji subotom nemaju nastavu, u dogovoru i sa svojim razrednikom/razrednicom, obiđu Sajam u vremenu od 10.30-12.00 sati. Još jednom napominjemo da je ulazak na sajam moguć jedino uz pratnju nastavnika.

Ivan Kućan