Laura Oršulić, učenica Tehničke škole Virovitica, kadetska rukometna reprezentativka
Autor: Tanja Kolar, 16. 8. 2021.

Nakon Maje Kožnjak i Tamare Hudoletnjak, Tehnička škola se može pohvaliti s još jednom rukometnom reprezentativkom. Riječ je o Lauri Oršulić, učenici 2. M razreda. Laura je dugogodišnja igračica ŽRK 1234 Virovitica. Njenu je kvalitetu prepoznao i izbornik ženske kadetske rukometne reprezentacije Nenad Smiljanec te ju je uvrstio u ekipu za Europsko kadetsko rukometno prvenstvo koje se održavalo u Podgorici od 5. do 15. Kolovoza 2021. Djevojke su osvojile 5. mjesto (od 16 ekipa) i time pokazale da je pred nama svijetla budućnost ženskog rukometa. Laura je iz utakmice u utakmicu pokazivala svoj talent i znanje pa je u susretu protiv Crne Gore proglašena i najboljom igračicom utakmice. Čestitamo!