Naše rukometašice županijske prvakinje
Autor: Tanja Kolar, 12. 2. 2020.

U srijedu, 5.veljače 2020. u sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića u Slatini,  odigrano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava u rukometu za djevojke srednjih škola.

U prvoj polufinalnoj utakmici učenice naše škole bile su bolje od Orahovice 20:10, dok je u drugom polufinalu Gimnazija pobijedila Pitomaču 24:9. U susretu za treće mjesto Orahovica je pobijedila Pitomaču 11:6.

U finalu je Tehničar prekinuo višegodišnju dominaciju virovitičke Gimnazije pobijedivši rezultatom 20:16 i po prvi puta su naše učenice u ovom sportu izborile pravo nastupa na državnoj završnici koja će se održati od  26. do 28. travnja 2020. u Poreču.

Za Tehničar su igrale: Tamara Hudoletnjak, Marija Medved, Mia Šiljković, Idora Alimehaj, Jelena Pratljačić, Petra Poldrugač, Danijela Kolić, Dorotea Dolovski, Buga Poljak, Lea Jurišić i Androniky Mandić. Ekipu je pripremala i vodila Mirna Smiljanec, prof.

Čestitamo!smiley