Ovaj mjesec: 1903
Održana probna matura iz matematike

U subotu, 24. travnja 2021. ukupno 32 maturanta/maturantice Tehničke škole pisalo je probni ispit državne mature iz matematike na A i B razini (9 na A razini i 23 na B razini).

Za probni ispit bilo je 45 prijavljenih učenika.

Naši maturanti i maturantice imali su priliku upoznati se s pravilima kojih se treba pridržavati za vrijeme svih ispita državne mature, vidjeli su broj zadataka i njihovu težinu, gradivo koje se ispituje te provjerili svoje sadašnje znanje kao i na čemu trebaju poraditi da rezultati budu još bolji.

Pohvala za sve koji su dio subotnjeg prijepodneva proveli rješavajući zadatke.

Zahvaljujem profesoricama Jasni  Dvoržak i Meliti Majurec koje su pomogle u provedbi ispita te prof. Danijelu Golincu u provedbi ispita i ispravljanju testova B razine.

Ispitne materijale kao i zadatke pripremila je i sastavila prof.  V.  Hižman-Tržić.