Županijsko prvenstvo u krosu za učenike osnovnih i srednjih škola
Autor: Tanja Kolar Janković, 20. 11. 2021.

U srijedu, 17. studenoga 2021., na terenu uz multifunkcionalnu halu Viroexpo, održano je Županijsko prvenstvo u krosu za učenike osnovnih i srednjih škola i to u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko-podravske županije i Atletskog kluba Virovitica. U kategoriji srednjih škola za mladiće sudjelovalo  je ukupno šest škola s područja naše županije. Tehničku školu Virovitica predstavljali su učenici: Patrik Kasumović, Petar Rajnović,  Kristijan Kutanjac i Marin Stanešić.  Budući da su ekipu činili jedan atletičar i tri nogometaša, ne čudi  borbenost i izdržljivost koju su pokazali na stazi i pritom ekipno došli do drugog mjesta. Posebno nas veseli da se pojedinačno kao srebrni na postolje popeo Patrik Kasumović.(gt)

Čestitamo našim učenicima i mentorici Mirni Smiljanec na uspjehu!