ŠSD Tehničar na završnici školskih sportskih društava srednjih škola u plivanju
Autor: Tanja Kolar Janković, 8. 12. 2021.

Dva dana (1. i 2. prosinca) u Rijeci se održavala državna završnica školskih sportskih društava srednjih škola u plivanju. Državnu završnicu izborilo je 19 škola među kojima je bila i Tehnička škola Virovitica i to u kategoriji mladića.  Naši su učenici nastupali u sljedećim disciplinama i postigli ove rezultate: Roko Ključec, 50 m kraul - 30.08 s,  Karlo Modrić, 50 m leđno – diskvalifikacija, Tomislav Turnaj, 50 m prsno - 41.95 s, Lovro Ladović 50 m leptir - 30.27 s i štafeta 4x50 metara slobodno (Ključec, Modrić, Turnaj, Ladović) - 2:22.24. Uz njih četvoricu u sastavu ekipe bio je i Karlo Marić u slučaju potrebe za zamjenom. Na kraju natjecanja naši su učenici zauzeli 18. mjesto.

Čestitamo ekipi i mentoru Mateju Smiljancu na postignutom uspjehu!